Iskaz interesa za prijavu projekata Dokazivanje inovativnog koncepta za
prijavitelje koji nisu zaposlenici Sveučilišta u Splitu i njegovih sastavnica

Sveučilište u Splitu kao Prepoznati centar HAMAG-BICRO-a stoji na raspolaganju za provedbu aktivnosti upravljanja inovacijskim ciklusom u projektima Dokazivanja inovativnog koncepta. Ove aktivnosti uključuju, između ostalog, izradu preliminarne pretrage stanja tehnike, savjetovanje vezano za zaštitu intelektualnog vlasništva, upravljanje postupkom prijave i zaštite intelektualnog vlasništva, izradu plana komercijalizacije i pronalazak partnera za komercijalizaciju, analizu tržišta i pronalazak dodatnih izvora financiranja nakon završetka projekta.

Prijavitelji projekata sa znanstveno-istraživačkih institucija van Sveučilišta u Splitu koji su zainteresirani koristiti usluge Prepoznatog centra pozivaju se da se prijave ispunjavanjem kratkog on-line obrasca: https://forms.gle/R8mq7NBzefdzRNpZ9

Rok za ispunjavanje obrasca je 14. studenog. Svaka prijava nužno mora zadovoljiti osnovne kriterije kako je propisano pozivom (inovativnost, tržišni potencijal i metodologija provedbe). Prijave se uzimaju u obzir po redoslijedu zaprimanja. Prepoznati centar podržat će najviše 10 prijava van Sveučilišta u Splitu.

Također, Prepoznati centar pruža usluge upravljanja inovacijskim ciklusom tvrtkama koje prijavljuju projekte. Zainteresirane tvrtke mogu zatražiti ponudu usluga slanjem upita mailom na: utt@unist.hr