Pridružite nam se na predblagdanskom događanju Inovacije i Kava – Retrospektiva 2022.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na još jednom događanju Inovacije i Kava – Retrospektiva 2022. u predblagdanskoj atmosferi, ovaj put u restoranu Perivoj, u ponedjeljak 19. prosinca 2022. od 14 do 16 sati.

Kako najbolje zaključiti poslovnu godinu nego uz umrežavanje, druženje i pripremanje za nove poslovne prilike, a sve to uz hranu i piće? Kao zaključak uspješne suradnje u protekloj godini i za dobar početak nove, na događanju ćemo se osvrnuti na protekle aktivnosti, kao i predstaviti nadolazeće prilike.

Za sudjelovanje je obavezna prijava putem poveznice – https://forms.gle/dyjRs1NTod3Yq13f8

Ciklus radionica i edukacija Inovacije i kava organizira Odjel za znanost i inovacije Sveučilišta u Splitu u suradnji s Europskom poduzetničkom mrežom i BOWI projektom i u sklopu IPR Helpdesk programa s ciljem podizanja svijesti o važnosti intelektualnog vlasništva za poslovanje i inovacije. Cilj događanja je obuhvatiti različite teme prilagođene za poduzetnike i znanstvenike, ali i studente i širu publiku u neformalnom okruženju ‘uz kavu’ u kafiću.

Vidimo se!