Prijavite se na Blended Intensive Program u Brestu, Francuskoj i kroz praksu naučite kako surađivati na inovativnim i održivim projektima

Pridružite nam se na Erasmus+ Blended Intensive Programu na temu ‘Collaborative Work on Innovative and Sustainable Projects’ u Brestu, Francuskoj. Radi se o programu koji će se održati u hibridnom obliku – tri online predavanja 15., 24. I 30. svibnja te uživo u Brestu od 5. od 9. lipnja 2023. godine. Polaznici koji uspješno završe program dobit će 3 ECTS boda.

Tijekom programa, polaznici će učiti o UN-ovim ciljevima održivog razvoja (Sustainable Development Goals – SDGs) te sudjelovati i surađivati na inovativnom projektu s ciljem pozitivnog društvenog i ekološkog učinka na naše kampuse. Predavanja će se održavati na engleskom jeziku.

Tko se može prijaviti?

• studenti preddiplomskih, diplomski i doktorskih studija bilo kojeg područja obrazovanja
  • nastavno I nenastavno osoblje koje želi učiti o ciljevima održivog razvoja.

Program edukacija

ONLINE:

• 15. 5. – Workshop 1 on Sustainable Development Goals
  • 24. 5. – Workshop 2 introduction on innovation and IPR
  • 30. 5. – Workshop 3 – Utopia University

UŽIVO, BREST:

• Day 1 – Learning journey in a Fablab and innovation space
  • Day 2 – Creative Marathon – discovering the project’s context and defining the problem
  • Day 3 – Creative Marathon – Solution ideation
  • Day 4 – Prototyping, documentation, presentation
  • Day 5 – Reflexivity session & tour of an innovation ecosystem

Detaljnije informacije o programu, raspored i teme predavanja možete pronaći u prilogu. Broj mjesta je ograničen na 5 sudionika po sveučilištu SEA-EU Alijanse te će se se prijave prihvaćati prema redoslijedu zaprimanja.

Prijave su otvorene do 30. ožujka 2023. te se podnose putem obrasca na poveznici – https://forms.gle/jh4P1DdMGZhrJ2Dj6

Troškove putovanja i smještaja moguće je financirati kroz Erasmus+ program mobilnosti o čemu ćete više informacija dobiti nakon prijave.

Iskoristite prilike koje vam se nude, educirajte se i upoznajte kolege iz SEA-EU Alijanse. Zajedno stvarajmo nove prilike i projekte i učinimo naše kampuse održivijima!